Відповідно до плану заходів у зв*язку з 90-ми роковинами Голодомору в ст.групі “Ясочка” виховатилем Зощук І.М. було проведена година.

Наші діти мають знати, що важливо аби це не повторилось. Бесіда з дітьми про трагічне була простою і зрозумілою, головне треба розуміти, що наш народ повинен зібратися воєдино, щоб позбутися тієї рани й болю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *